Prostoria

Kontakt

Prostoria d.o.o.

Pustodol Začretski 19G
49223 Sv. Križ Začretje, Hrvatska
T+385 49 200 555
Einfo@prostoria.eu
ponedjeljak - petak 08-16h

Svi upiti – inozemno tržište:

T+385 49 200 555
Eexport@prostoria.eu

Showroom Prostoria — Zagreb

Antuna Bauera 3
10000 Zagreb, Hrvatska
T+385 1 6427 151
M+385 99 2638 751
Esalonbauerova@prostoria.eu
ponedjeljak - petak 09-20h
subota 09-15h

Showroom Prostoria — Rijeka

Dolac 9A
51000 Rijeka, Hrvatska
M+385 91 604 1824
Esalonrijeka@prostoria.eu
ponedjeljak - petak 09-20h
subota 09-15h

Showroom Prostoria — Split

Poljička ulica 28b
21000 Split, Hrvatska
T+385 21 662 888
M+385 91 611 2794
Esalonsplit@prostoria.eu
ponedjeljak - petak 09-20h
subota 09-15h

Štof by Prostoria

Antuna Bauera 9
10000 Zagreb, Hrvatska
M+385 91 611 2793
Estof@prostoria.eu
ponedjeljak - petak 09-20h
subota 09-15h

Showroom Prostoria — Beograd

Bulevar Mihajla Pupina 151/10
11070 Beograd, Srbija
M+381 64 101 9750
Esalonbeograd@prostoria.eu
ponedjeljak - petak 09-20h
subota 09-15h

Za sve upite, pohvale i sugestije, možete nam se obratiti putem ovog obrasca:

Vaši osobni podaci bit će korišteni isključivo u cilju dobivanja traženih informacija. Koristeći ovu web stranicu, potvrđujete svoju suglasnost s našom Politikom privatnosti. Ukoliko se ne slažete s našom Politikom privatnosti, molimo Vas da se ne koristite ovom web stranicom. Za više detalja pogledajte našu Politiku privatnosti.